Tatarowicz Doradztwo Persolnalne

Clients

     Tatarowicz Legal Recruitment to firma, która od początku istnienia w 2002 roku koncentruje się wyłącznie na rekrutacji prawników i jest liderem w dziedzinie rekrutacji radców prawnych, adwokatów i aplikantów w Polsce.

Nasza znajomość potrzeb Klientów dotyczących rozwoju określonych praktyk i stanowisk, w połączeniu z wiedzą na temat oczekiwań i preferencji prawników poszukujących nowych wyzwań, przyczynia się do nawiązywania korzystnej współpracy pomiędzy reprezentowanymi przez nas Klientami i Kandydatami.

Jako doradcy personalni spotykamy się z wieloma prawnikami zainteresowanymi poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju zawodowego. Dzięki temu stworzyliśmy i rozwijamy obszerną bazę c.v. współpracujących z nami prawników. Metoda i jakość naszej pracy stwarzają nam możliwości skutecznego realizowania powierzonych nam projektów rekrutacyjnych.


drukuj
     Obszary działalności doradczej naszej firmy to:

Kancelarie Prawne - Do chwili obecnej zrealizowaliśmy kilkaset zakończonych sukcesem rekrutacji na stanowiska: Partner, Senior Associate oraz Associate do wszystkich rodzajów praktyk: fuzje i przejęcia, sprawy korporacyjne, bankowość, papiery wartościowe, podatki, nieruchomości, it/ip, energetyka, farmaceutyki, procesy.
Mamy także doświadczenie w rekrutacji całych grup specjalizacyjnych będących liderami w określonej praktyce.

Korporacje - Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt rekrutacji na stanowiska In-house Lawyer do firm z różnych sektorów gospodarki: bankowość, fmcg, it, telekomunikacja, media.

Staramy się stale towarzyszyć naszym Klientom w ich rozwoju biznesowym, odpowiadając na ich potrzeby i aktywnie poszukując dla nich nowych obszarów rozwoju.
Każda rekrutacja to z naszej strony zawsze przemyślana, indywidualna strategia. Jej celem jest optymalne dopasowanie potrzeb personalnych i biznesowych naszych Klientów i Kandydatów.