Tatarowicz Doradztwo Persolnalne

About Us

     Tatarowicz Legal Recruitment to firma, która jest liderem w dziedzinie rekrutacji radców prawnych, adwokatów i aplikantów w Polsce.

Od momentu założenia w 2002 roku specjalizujemy się wyłącznie w rekrutacji prawników i zakończyliśmy z sukcesem kilkaset projektów rekrutacyjnych.

Naszymi Klientami są zarówno wiodące kancelarie prawne, dla których poszukujemy osób na stanowiska Partner, Senior Associate i Associate, jak i międzynarodowe firmy z różnych sektorów gospodarki, poszukujące prawników na stanowiska In-house Lawyer.


drukuj
     Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji w środowisku prawniczym pozwala nam zajmować się również aktywnym doradztwem biznesowym na rzecz naszych Klientów.
Dotyczy ono zwłaszcza możliwości tworzenia i rozwijania nowych praktyk poprzez zatrudnianie wysokiej klasy profesjonalistów oraz całych grup prawników w ramach określonej specjalizacji.

Od wielu lat nawiązujemy i budujemy relacje z poszukującymi nowych wyzwań prawnikami oraz naszymi zleceniodawcami. Dzięki stałemu kontaktowi oraz długofalowej współpracy z jedną i drugą grupą potrafimy, w sposób korzystny dla obu stron, połączyć potrzeby naszych Klientów z oczekiwaniami naszych Kandydatów.