Tatarowicz Doradztwo Persolnalne

Candidates

    Naszymi Klientami są międzynarodowe i lokalne kancelarie prawne, dla których przeprowadzamy rekrutacje na stanowiska: Partner, Senior Associate, Associate oraz duże korporacje z rożnych sektorów gospodarki poszukujące osób na stanowiska In-house Lawyer.

Od 2002 roku przeprowadziliśmy najwięcej pozytywnie zakończonych projektów rekrutacyjnych i jesteśmy rozpoznawani przez naszych Klientów i Kandydatów jako skuteczna i godna zaufania firma doradcza.

Nasze wieloletnie, wszechstronne doświadczenie pozwala nam skutecznie koncentrować się na realizacji projektów rekrutacyjnych naszych Klientów oraz aktywnym doradztwie Kandydatom - zarówno w sprawach rozwoju ich kariery zawodowej, jak i potencjalnych wyzwań stwarzanych przez rynek.


drukuj
    Podejmując współpracę z prawnikami, jesteśmy zdecydowani na budowanie trwałej relacji, umożliwiającej nam rzetelne zrozumienie celów i potrzeb zawodowych naszych Kandydatów, w oparciu o które, z uwzględnieniem aktualnych możliwości rynku, przedstawiamy adekwatne oferty współpracy z naszymi Klientami.

Rzetelnie reprezentujemy współpracujących z nami prawników, zapewniając jednocześnie pełną poufność oraz bezpieczeństwo powierzanych nam informacji.

Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych prawników z wieloletnim stażem, jak i prawników z mniejszym doświadczeniem w zawodzie.
Koncentrujemy się na rekrutacji osób mających doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych kancelariach lub korporacjach, posługujących się płynnie językiem angielskim albo niemieckim lub francuskim.